АРХІВ НОВИН




30 березня на базі Селидівського міського центру зайнатості пройшов круглий стіл "Модернізація та розвиток системи органіації професійної орієнтації учнівської молоді". В рамках заходу були розглянуті проблеми сьогодення з писань професіного самовизначення учнів шкіл та оговорені спільні плани дій щодо їх вирішення.



29 березня практичні психологи дошкільних навчальних закладів мали змогу вдосконалити свої знаття з теми «Роль психолога у формуванні дитячо-батьківських стосунків». В рамках семінару-практикуму фахівці пригадали теоретичні аспекти даного питання та опрацювали вправи щодо з розкриття цінності позитивних дитячо-батьківських взаємин.


27.03.2018 на базі ММК пройшло методичне об’єднання практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів з проблеми «Психологічні аспекти підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання».  Максимова О.Є (практичний психолог гімназії), Ковалюк Г.А. (практичний психолог ЗОШ №12) та Куліш Т.М (практичний психолог ЗОШ №1) ділилися досвідом з формування стресостійкості та психологічного відновлення старшокласників. 


Результатом активної співпраці став «Збірник вправ психологічного супроводу випускників в період підготовки та проходження ЗНО» 
Завантажити матеріал>>
                                                                                                                                   
14 березня Школа молодого психолога зібрала творчих, позитивних та цілеспрямованих фахівців. На занятті «Психологічне консультування як метод подолання кризових станів» були розглянуті та відпрацьовані на практиці основні процедури та техніки на різних етапах консультативної взаємодії.




14 лютого пройшов майстер-клас з проблеми  «Організація соціально-педагогічного супроводу  профілактичних заходів у навчальних закладах» у якому прийняли участь 9 соціальних педагогів міста.
В рамках заходу Чепак О.В.  (практичний психолог ЗОШ №13) презентувала систему робот щодо профілактики адитивної поведінки у закладі освіти. Птиця Т.М. (практичий психолог ЗОШ №18) поділилась досвідом з профілактики посттравматичних стресових розладів у внутрішньо переміщених осіб.



   
17 січня 2018 року на базі ММК пройшов навчальний семінар "Основи тайм-менеджменту як запорука ефективної діяльності". Фахівці психологічної служби ознайомились з основними поняттями та принципами "управління часом". На практиці розібрали свій день за матрицею Ейзенхауера.


13 грудня 2017 року пройшло заняття школи молодого психолога з теми: "Корекційно-розвивальна робота з дітьми схильними до агресивної поведінки"
В рамках заняття молоді фахівці поповнили теоретичні знання щодо дитячої агресивності, на практиці опрацювали прийоми роботи з дітьми даної категорії.


 15 листопада на базі міського методичного кабінету пройшов семінар для практичних психологів та соціальних педагогів "Ефективні механізми подолання конфліктів в учнівському середовищі  шляхом шкільної медіації". В рамках семінару були розглянуті теоретичні аспекти та практичні вправи

01 листопада відбувся майстер-клас практичних психологів та соціальних педагогів з проблеми "Використання арт-терапевтичних методів у роботі практичного психолога". Метою заходу було озмайомлення з інноваційними методами роботи та сприяти підвищенню професійної компетентності психологів, прагнення до самоосвітньої діяльності.

12 жовтня на базі міського методичного кабінету пройшло засідання Школи молодого психолога з проблеми "Роль практичного психолога у формуванні сприятливого мікроклімату в педагогічному колективі"


13 вересня на базі міського методичного кабінету відбулася інструктивно-методична  нарада  для практичних психологів та соціальних педагогів з проблеми "Пріоритетні напрямки  роботи психологічної служби у 2017-2018 навчальному році"






24 травня  на базі міського методичного кабінету була проведена інструктивно-методична нарада «Аналіз діяльності психологічної служби за 2016-2017 навчальний рік».  Були підведені підсумки ефективності роботи, визначені основні проблемні питання та  напрямки роботи на наступний навчальний рік.
Лук’яненко М.Г, Максимова О.Є. та Чепак О.В  отримали сертифікати  за участь у І регіональному психологічному фестивалі «Психофест іновацій».  


26.04.2017 у м. Краматорську відбувся І регіональний фестиваль психологічних інновацій «Психофест інновацій» для фахівців психологічної служби міст області.
У роботі вектору «Психологічний супровід суб’єктів освітнього простору на рівні міста» взяли участь Посунько Євгенія Олександрівна, методист з психологічної служби методичного кабінету відділу освіти Селидівської міської ради, Лук’яненко Марина Григорівна, практичний психолог дошкільного навчального закладу № 1 «Чайка» та Чепак Ольга Володимирівна, практичний психолог Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13.
У «Психологічному воркшопі» Максимова Олена Євгеніївна, практичний психолог Селидівської загальноосвітньої гімназії Селидівської міської ради, поділилася досвідом роботи з проблеми «Казкотерапія в роботі практичного психолога».

 
Учасники І регіонального фестивалю психологічних інновацій «Психофест інновацій» отримали сертифікати.


Вітаємо!
Кондрашову Анну Володимирівну, 
практичного психолога ДНЗ № 5 "Роднічок",
 переможця конкурсу на кращий логотип 
психологічної служби м. Селидове


Увага! Конкурс на кращий логотип психологічної служби відділу освіти Селидівської міської ради

Конкурс триватиме з 5 квітня по 12 квітня  2017 року
До участі запрошуються практичні психологи ЗНЗ, ДНЗ  та соціальні педагоги.

Логотип - це будь-яка комбінація позначень (емблема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів), яка здатна передати унікальність та ідентифікувати психологічну службу  серед інших; постійний графічний, словесний, образотворчий або об'ємний знак, комбінований з зображенням, літерами, цифрами, словами або без них.
  Завданнями Конкурсу є:
- залучення максимальної кількості учасників до розробки логотипу;
- поширення інформації про психологічну службу;
- розроблення та створення унікального логотипу психологічної служби міста Селидового.
            Умови та порядок проведення Конкурсу:
-  ініціатором конкурсу є міський методичний кабінет відділу освіти Селидівської міської ради.
- для організації та проведення Конкурсу, а також оголошення його результатів утворюється організаційний комітет.
-  кожен учасник може подати необмежену кількість робіт.
- конкурсні роботи надсилаються або подаються на розгляд в електронному  вигляді на електронну адресу mmk2008@meta.ua  з поміткою «Логотип ПС» .
- термін подання конкурсних робіт на участь у Конкурсі з 05 квітня до 12  квітня 2017 року.
            Вимоги до конкурсних робіт:
- до участі в Конкурсі допускаються конкурсні роботи, які включають елементи візуальної ідентифікації  психологічної служби міста Селидового;
- емблема (графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення);
 До конкурсних робіт встановлюються такі технічні вимоги:
- оригінальність ідеї та зміст художнього рішення, які будуть відображати мету і завдання Конкурсу;
- унікальний, оригінальний, сучасний, лаконічний, багатогранний графічний елемент;
- графічний файл зображення;
- кольорове рішення (можливість відтворення в кольоровому, монохромному вигляді);
- конкурсна робота обов'язково повинна містити прізвище, ім'я, по батькові конкурсанта.
             Визначення переможців Конкурсу:
- для підведення підсумків Конкурсу Організаційний комітет утворює журі у складі працівників міського методичного кабінету відділу освіти Селидівської міської ради.  
            Процедура нагородження переможця Конкурсу:
- оголошення результатів Конкурсу оприлюднюються на сайті психологічної служби м. Селидового   до 14 квітня 2017 року.
- переможець Конкурсу за логотип отримає грамоту відділу освіти Селидівської міської ради.
 Бажаємо  натхнення та творчої наснаги!!!


 31.03.2017 на базі міського методичного кабінету було проведено засідання Школи молодого спеціаліста "Надія" для вчителів-початківців з проблеми "Соціально-психологічний клімат в колективі". 


22.03.2017 відбувся семінар-практикум для практичних психологів ДНЗ з проблеми "Профілактика емоційного вигорання педагогів через використання методів ігрової терапії"

 15.03.2017 відбувся семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів з проблеми "Готуємось до ЗНО. Профілактика стресів" 

 


25.01.2017 відбувся семінар-практикум для практичних психологів ДНЗ "Особливості розумового розвитку дітей із затримкою психічного розвитку" 


18.01.2017 відбулося засідання методичного об'єднання практичних психологів та соціальних педагогів з проблеми "Психологічний та соціально-педагогічний супровід внутрішньо переміщених осіб"



21.12.2016 відбувся семінар-практикум для практичних психологів ЗНЗ з проблеми "Оцінювання знань як стимул розвитку та форм шкільної мотивації"



22.11.2016 відбувся семінар для соціальних педагогів закладів освіти з проблеми "Роль соціального педагога в соціалізації важковиховуваних підлітків"

11.11.2016 на базі міського методичного кабінету відбувся спільний семінар вихователів дошкільних навчальних закладів  та практичних психологів дошкільних навчальних закладів з проблеми "Компетентнісний психолого-педагогічний підхід у розвитку дошкільників". На семінарі були розглянуті  питання  сумісної діяльності вихователів та практичних психологів в адаптаційний період, індивідуальні маршрути розвитку дітей з особливими освітніми потребами.


26.10.2016 на базі міського методичного кабінету відбувся семінар-практикум для практичних психологів дошкільних навчальних закладів з проблеми  "Методи та прийоми формування комунікативної компетентності дошкільнят"

 25.10.2016 відбувся семінар для класних керівників на якому методист міського методичного кабінету Посунько Є.О. виступила з проблеми "Використання здоров'язбережувальних технологій в роботі класного керівника".             Завантажити >>



05.10.2016 на базі міського методичного кабінету відбулося засідання методичної ради міського методичного кабінету із запрошенням заступників директорів з НВР.